Konferenčný stolík MENDOZA Halmar
94.30 €
Do obchodu
Minimalistický a zároveň štýlový konfereční stolík MENDOZA zaujme svojím vzdušným dizajnom. Stolík je vyrobený z bambusu v prírodnom prevedení. Stojí na... Celý popis
Popis
Minimalistický a zároveň štýlový konfereční stolík MENDOZA zaujme svojím vzdušným dizajnom.
Stolík je vyrobený z bambusu v prírodnom prevedení. Stojí na štyroch nožičkách a ponúka úložný priestor v podobe odkladacie police.
Farba:prírodný bambus
Materiál:bambus
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 50 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Škandinávsky |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| FARBA | Hnedá |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| DEKOR | Bambus |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL NÔH | Bambus |
| MATERIÁL | Bambus |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| MATERIÁL DOSKY | Bambus |
| Hmotnosť | 10000.000g |