Konferenčný stolík MELIDA Tempo Kondela Čierna
253.10 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík MELIDA s čistými líniami a príťažlivým dizajnom je vyrobený z MDF materiálu v dvoch farebných variantoch: biely lesk / dub sonoma... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík MELIDA s čistými líniami a príťažlivým dizajnom je vyrobený z MDF materiálu v dvoch farebných variantoch: biely lesk / dub sonoma a biela lesk / čierna.
Okrem iného v sebe ukrýva aj úložný priestor v podobe šuplíka a odkladaciu plochu ukrytú pod výsuvnou časťou vrchnej dosky.
Farba:biela / dub sonomabiela / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:MDF
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 43 cm
Hmotnosť:46 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| ŠTÝL | Moderný |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| HMOTNOSŤ | 46 kg |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 46000.000g |