Konferenčný stolík MELEAGROS Dekorhome Zlatá
286.60 €
Do obchodu
Luxusný konferenčný stolík s originálnym motívom listov v zlatom/striebornom prevedení sa stane dominantou každej izby. Osloví milovníkov krásnych a funkčných... Celý popis
Popis
Luxusný konferenčný stolík s originálnym motívom listov v zlatom/striebornom prevedení sa stane dominantou každej izby.
Osloví milovníkov krásnych a funkčných vecí. Svojim dizajnom sa stolík hodí do orientálnych aj glamour interiérov. Rovnako tak dobre sa však bude vynímať v tradične zariadených miestnostiach.
Stolík je ručne vyrobený zo zliatiny kovu a hliníka, vďaka čomu je veľmi odolný. Každý kus je originál. Malé hrbole a charizmatické rysy sú znakom jedinečnosti.
Farba:strieborná / čiernazlatá / čierna
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:zliatina kovu a hliníka
Rozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 73 cmvýška: 39 cm
Parametre
| ŠTÝL | Orientálny |
|---|---|
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Zlatá |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Hliník |
| VÝŠKA | 39 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HĹBKA | 73 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Zlatá |
| Hmotnosť | 11000.000g |