Konferenčný stolík MEDEIA Dekorhome
284.00 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík MEDEIA zaujme kvalitnou zaoblenou sklenenou doskou, ktorá sa zložitým procesom zahrieva a potom čo najrýchlejšie opäť ochladzuje.... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík MEDEIA zaujme kvalitnou zaoblenou sklenenou doskou, ktorá sa zložitým procesom zahrieva a potom čo najrýchlejšie opäť ochladzuje. Tento špeciálny proces zaisťuje výrobu bez akýchkoľvek lepených bodov, teda stolík je z jedného kusu skla.
Stolík je doplnený praktickými plastovými kolieskami.
Farba:priehľadná
Materiál:tvrdené sklo / plast
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 50 cmvýška: 40 cm
priehradka: 85 x 50 x 30 cm
hrúbka dosky: 1 cm
Parametre
| ŠTÝL | Minimalistický |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| MATERIÁL NÔH | Sklo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| MATERIÁL | Sklo |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| FARBA | Priehľadná |
| HĹBKA | 50 cm |
| Hmotnosť | 30000.000g |