Konferenčný stolík MAZE Livin Hill
301.40 €
Do obchodu
ORIGINÁLNY DIZAJN Kolekcia MAZE je skutočným dôkazom, že minimalizmus a originalita môžu ísť ruka v ruke. Stolík je vyrobený z vysoko kvalitného kartáčovaného... Celý popis
Popis
ORIGINÁLNY DIZAJN
Kolekcia MAZE je skutočným dôkazom, že minimalizmus a originalita môžu ísť ruka v ruke. Stolík je vyrobený z vysoko kvalitného kartáčovaného exotického akáciového dreva. Čelo zásuvky má 3D štruktúru s vyrezávaným asymetrickým kockovaným vzorom a disponujú mäkkým dovieraním. Kovové, polomatné, čierne nohy s jemnými zlatými akcentmi dodávajú nielen stolíku, ale aj celej sérii sofistikovaný a moderný nádych.
FUNKČNOSŤ A UNIVERZALITA
Stolík je navrhnutý s dôrazom na funkčnosť a univerzalitu. Vďaka svojmu minimalistickému a modernému designu sa ľahko zapojí do rôznych interiérových konceptov. Hnedá farba akáciového dreva spolu so zaujímavou štruktúrou dodáva výrazný štýl i charakter. Stolík disponuje zasuvkou a odkladacou policou.
INŠPIRÁCIA RETRO DIZAJNOM
V kolekcii MAZE sa snúbi inšpirácia retro designom s modernými prvkami, čím vzniká perfektný doplnok pre každý moderný interiér. Pozrite na ďalšie kúsky z tejto série a môžete vytvoriť priestor, ktorý nielen odráža vašu osobnosť, ale je tiež plne funkčný a prispôsobený vášmu každodennému životu.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Materiál:
masívne akáciové drevo / dyha / kov
Rozmery:
šírka: 120 cm
hĺbka: 65 cm
výška: 40 cm
Hmotnosť:
32 kg
MONTÁŽ
Stolík je čiastočne zmontovaný. Tento aspekt je obzvlášť výhodný pre tých, ktorí preferujú rýchle riešenie bez ďalšej väčšej práce.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 32 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Televízny |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| POČET POLÍC | 1 |
| KOLEKCIA NÁBYTKU | Maze |