Konferenčný stolík masívne dubové drevo Dekorhome 90x45x40 cm
264.10 €
Do obchodu
Vneste do svojho bývania nádych rustikálneho šarmu s naším konferenčným stolíkom!Konferenčný stolík je vyrobený z masívneho dubového dreva s prírodným... Celý popis
Popis
Vneste do svojho bývania nádych rustikálneho šarmu s naším konferenčným stolíkom!Konferenčný stolík je vyrobený z masívneho dubového dreva s prírodným povrchom. Ak chcete predĺžiť jeho životnosť, odporúčame ho ošetriť dubovým olejom alebo iným prostriedkom na vodnej báze. Stabilná horná doska a polička vám ponúknu dostatok priestoru pre pokladanie nápojov či mís s ovocím, vystavovanie dekoratívnych predmetov, ukladanie domácich potrieb atď.Stolík ponúkame v 2 rozmeroch.Farba:prírodná hnedáMateriál:masívne dubové drevo s prírodným povrchom / MDF s dubovou dyhouRozmery (š x h x v):90 x 45 x 40 cm110 x 55 x 40 cmVýber rozmeru zvoľte vo variante produktu.Hmotnosť:11 kg15 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| DEKOR | Dub |
|---|---|
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Praktický |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 40 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 45 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| POČET POLÍC | 1 |
| ROZMER | 90x45x40 cm |
| Hmotnosť | 11000.000g |