Konferenčný stolík masívne drevo/kov Dekorhome Mangovník / černá
228.00 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík z masívneho dreva je ako štýlový, tak praktický. Elegantný dizajn tohto stolíka v každej miestnosti na prvý pohľad zaujme. Stôl má... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík z masívneho dreva je ako štýlový, tak praktický. Elegantný dizajn tohto stolíka v každej miestnosti na prvý pohľad zaujme. Stôl má pevnú vrchnú dosku, na ktorú sa dajú umiestniť dekoračné predmety, ako je misa s ovocím alebo váza.
Tento konferenčný stolík je vyrobený z masívneho dreva. Je celý vyrobený ručne a krásna štruktúra dreva dáva každému kusu nábytku jedinečný charakter, ktorým sa odlišuje od všetkých ostatných. Oceľové nohy prispievajú k jeho robustnej konštrukcii.
Dôležité upozornenie: Farby sa môžu líšiť kus od kusu, každý kus nábytku je teda unikátny. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:recyklované drevo / čiernasheesham / striebornámangovník / bielamangovník / čierna
Výber farby stolíka zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / kov
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 50 cmvýška: 35 cm
Hmotnosť:17,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 17,5 kg |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| DEKOR | Recyklované drevo |
| DEKOR | Sheeshamové drevo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Mangovník / černá |
| Hmotnosť | 17500.000g |