Konferenčný stolík masívne drevo / kov Dekorhome Sivá
181.60 €
Do obchodu
Tento unikátny drevený konferenčný stolík s rustikálnym vzhľadom bude nadčasovým doplnkom do vášho interiéru. Jeho pevná stolová doska poskytuje stabilnú a... Celý popis
Popis
Tento unikátny drevený konferenčný stolík s rustikálnym vzhľadom bude nadčasovým doplnkom do vášho interiéru. Jeho pevná stolová doska poskytuje stabilnú a bezpečnú plochu, na ktorú môžete odkladať nápoje, vázy, misy s ovocím alebo ďalšie dekorácie.
Tento praktický konferenčný stolík ponúka perfektné riešenie pre organizáciu vašich multimediálnych zariadení, kníh, časopisov alebo drobných predmetov, ktoré chcete mať po ruke. Stôl je vyrobený z masívneho akáciového a gumovníkového dreva a má robustnú konštrukciu a nohy z ocele ošetrené práškovaním, a preto je veľmi odolný. Sheesham, tiež známy ako palisander alebo ružové drevo, je tropické tvrdé drevo oceňované pre svoju bohatú kresbu. Stolík je vyrobený ručne a každý krok výrobného procesu, ako je leštenie, natieranie a lakovanie, sa vykonáva s tou najväčšou starostlivosťou.
Oddýchnite si a užite si čas strávený s vašou rodinou a priateľmi okolo tohto jedinečného konferenčného stolíka! Dôležitá poznámka: Farby sa líši kus od kusu, takže je každý stolík jedinečný. Výber kusu k dodaniu je náhodný.
Farba:hnedá / čiernahnedá / sivá
Výber farby stolíka vyberte vo variantoch produktu.
Materiál:masívne akáciové a gumovníkové drevo sa sheeshamovou povrchovou úpravou / práškovo lakovaná oceľ
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:14,2 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| DEKOR | Sheeshamové drevo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 14,2 kg |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 14200.000g |