Konferenčný stolík MARLO Eltap
245.20 €
Do obchodu
MARLO je mimoriadny konferenčný stolík, ktorý skvele zapadne do škandinávskeho alebo industriálneho štýlu. Vďaka dvom policiam nepravidelného tvaru pôsobí... Celý popis
Popis
MARLO je mimoriadny konferenčný stolík, ktorý skvele zapadne do škandinávskeho alebo industriálneho štýlu. Vďaka dvom policiam nepravidelného tvaru pôsobí veľmi originálne.
Vyrobený je z laminovanej MDF v dekore dub sonoma v kombinácii s čiernou, práškovo lakovanou konštrukciou.
Stolík je nielen elegantný, ale vďaka svojmu úložnému priestoru a pevnej konštrukcii aj maximálne funkčný.
Farba:dub sonoma / čierna
Materiál:MDF laminovaná / práškovo lakovaný kov
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 48 cm
Hmotnosť:25 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Lamino |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| VÝŠKA | 48 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 25000.000g |