Konferenčný stolík MADISON Halmar
124.60 €
Do obchodu
Konferenčný stolík MADISON je vyrobený v kombinácii lakovanej ocele v zlatej farbe a skla v dekore mramor.Stolík zaujme svojou podnož v tvare... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík MADISON je vyrobený v kombinácii lakovanej ocele v zlatej farbe a skla v dekore mramor.Stolík zaujme svojou podnož v tvare šesťuholníka.Farba:mramor / zlatáMateriál:sklo / práškovo lakovaná oceľRozmery:priemer: 60 cmvýška: 45 cmNosnosť:15 kgHmotnosť:11,2 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| DEKOR | Mramor |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HMOTNOSŤ | 11,2 kg |
| HĹBKA | 60 cm |
| PRIEMER | 60 cm |
| ŠTÝL | Art Deco |
| Hmotnosť | 11200.000g |