Konferenčný stolík LYNATET TYP 71 Tempo Kondela
89.80 €
Do obchodu
LYNATET - sektorová zostava nábytku vhodná najmä na zariadenia interiérov obývacích izieb. Nábytok je vyrobený z laminovaných drevotrieskových dosiek, ktoré... Celý popis
Popis
LYNATET - sektorová zostava nábytku vhodná najmä na zariadenia interiérov obývacích izieb. Nábytok je vyrobený z laminovaných drevotrieskových dosiek, ktoré sú odolné voči poškriabaniu a vlhkosti. Predné časti sú vyrobené z laminovaných drevotrieskových dosiek s veľmi jemnou štruktúrou. Farebné prevedenie je v kontraste extra vysoký biely lesk a dub sonoma truflový. Dvierka jednotlivých skriniek majú zaoblené hrany.
Konferenčný stolík LYNATET 71 prinesie do vášho domova závan luxusu, elegancie a štýlu. Ľahko sa kombinuje aj s ďalším nábytkom vďaka farebnému prevedeniu biela a dub sonoma truflový. Má moderné zaoblené hrany. Nemecký dizajn s elegantnými hnedými doplnkami dodá celej miestnosti ten správny šmrnc. Konferenčný stolík so sebou prináša aj úložný priestor, kam si ľahko odložíte časopis, rozčítanú knihu či ovládače.
Farba:biela / dub sonoma tmavý truflový
Materiál:Laminovaná DTD / laminovaná MDF
Rozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 75 cmvýška: 39 cm
Nosnosť:10 kg
Hmotnosť:25 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| DEKOR | Dub sonoma |
| NOHY STOLA | Atypické |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| VÝŠKA | 39 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| HĹBKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| Hmotnosť | 25000.000g |