Konferenčný stolík LUPE
245.90 €
Do obchodu
LUPE je malý, ale multifunkčný a originálny stolík v industriálnom štýle, ktorý udivuje svojou formou a multitaskingom. Stolík je spracovaný vo vysokom... Celý popis
Popis
LUPE je malý, ale multifunkčný a originálny stolík v industriálnom štýle, ktorý udivuje svojou formou a multitaskingom.
Stolík je spracovaný vo vysokom štandarde a hlavnú rolu tu hrá doska z lamina s hrúbkou 18 mm a pod ňou prídavná kovová polica, ktorá poslúži ako odkladací priestor.
Jednoduchý, jedinečný dizajn, rozbitý s elegantnými, čiernymi nohami a možnosťou jednoduchej montáže.
Farba:dub sonoma / čierna
Materiál:MDF laminovaná / práškovo lakovaný kov
Rozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 75 cmvýška: 46 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub sonoma |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Lamino |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| VÝŠKA | 46 cm |
| HĹBKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| Hmotnosť | 50000.000g |