Konferenčný stolík LUANA Halmar
102.70 €
Do obchodu
Okrúhly konferenčný stolík LUANA je vyrobený z laminovanej MDF v dub zlatý a práškovo lakovanej ocele. Farba:dub zlatý / čierna Materiál:laminovaná MDF /... Celý popis
Popis
Okrúhly konferenčný stolík LUANA je vyrobený z laminovanej MDF v dub zlatý a práškovo lakovanej ocele.
Farba:dub zlatý / čierna
Materiál:laminovaná MDF / lakovaná oceľ
Rozmery:priemer: 86 cmvýška: 40 cm
Nosnosť:30 kg
Hmotnosť:13 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| HMOTNOSŤ | 13 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 40 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| DEKOR | Dub zlatý |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ŠÍRKA | 86 cm |
| PRIEMER | 86 cm |
| HĹBKA | 86 cm |
| Hmotnosť | 13000.000g |