Konferenčný stolík LORAS C Signal Dyha
248.20 €
Do obchodu
Jednoduchý moderný konferenčný stolík v tvare štvorca dodá svojim dizajnom každej obývačke štýl. Stolík dodávame v dvoch variantoch s doskou z masívneho duba... Celý popis
Popis
Jednoduchý moderný konferenčný stolík v tvare štvorca dodá svojim dizajnom každej obývačke štýl.
Stolík dodávame v dvoch variantoch s doskou z masívneho duba alebo s doskou z prírodnej dubovej dyhy. Doska je uložená na dvoch pevných čiernych nohách, ktoré podčiarkujú moderný nádych stola. Nohy sú z práškovo lakovanej ocele.
Farba:dub / čierna
Materiál:masívne dubové drevo/kovprírodná dubová dyha / kov
Výber materiálu dosky zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 54 cm
Hmotnosť:8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Dyha |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 8 kg |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 54 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Dyha |
| Hmotnosť | 8000.000g |