Konferenčný stolík LIVIA Signal
252.00 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stolík, ktorý sa bude hodiť do každej obývačky alebo do komerčných priestorov. Doska stola je vyrobená z okrúhleho tvrdeného skla. Doska... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stolík, ktorý sa bude hodiť do každej obývačky alebo do komerčných priestorov. Doska stola je vyrobená z okrúhleho tvrdeného skla. Doska je zarámovaná v ozdobnom, strieborne natretom ráme.
Farba:priehľadná / strieborná
Materiál:sklo / kov
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 50 cm
Hmotnosť:14 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Priehľadná |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| Hmotnosť | 14000.000g |