Konferenčný stolík LINZE Eltap
262.50 €
Do obchodu
LINZE je elegantný a štýlový stôl, ktorý svojou prítomnosťou dokáže urobiť skutočnú revolúciu. Určite vylepší každý interiér. Nábytok v industriálnom štýle je... Celý popis
Popis
LINZE je elegantný a štýlový stôl, ktorý svojou prítomnosťou dokáže urobiť skutočnú revolúciu. Určite vylepší každý interiér. Nábytok v industriálnom štýle je veľmi funkčný a moderný. Medzi jeho vlastnosti patrí: jednoduchá konštrukcia, masívne prevedenie a predovšetkým jednoduchá montáž.
Náš konferenčný stolík má sklenenú dosku s hrúbkou 4 mm a prídavnú kovovú policu.
Farba:čierna / priehľadná
Materiál:sklo / práškovo lakovaný kov
Rozmery:šírka: 75 cmhĺbka: 75 cmvýška: 45 cm
hrúbka dosky: 0,4 cm
Hmotnosť:18 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Priehľadná |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| HĹBKA | 75 cm |
| ŠÍRKA | 75 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 0,4 cm |
| Hmotnosť | 18000.000g |