Konferenčný stolík LIBRA Halmar Dub zlatý / biela
93.40 €
Do obchodu
Jednoduchý a pritom štýlový konferenčný stôl LIBRA poteší milovníkov industriálneho štýlu. Stôl je vyrobený z MDF dosky vo farebnom prevedení: dub wotan.... Celý popis
Popis
Jednoduchý a pritom štýlový konferenčný stôl LIBRA poteší milovníkov industriálneho štýlu.
Stôl je vyrobený z MDF dosky vo farebnom prevedení: dub wotan. Stabilitu zaisťujem čierne nohy.
Farba:dub wotan / čiernadub zlatý / biela
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:MDF
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 64 cmvýška: 50 cm
Hmotnosť:14 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | MDF doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| DEKOR | Dub wotan |
| DEKOR | Dub zlatý |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| VÝŠKA | 50 cm |
| HĹBKA | 64 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Dub zlatý / biela |
| Hmotnosť | 14000.000g |