Konferenčný stolík Leonardo LYOT01 Tempo Kondela
106.20 €
Do obchodu
Elegantný dizajnový konferenčný stolík LYOT01 je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farebnej kombinácii: dub riviera / biela s extra vysokým leskom.Stolík... Celý popis
Popis
Elegantný dizajnový konferenčný stolík LYOT01 je vyrobený z laminovanej drevotriesky vo farebnej kombinácii: dub riviera / biela s extra vysokým leskom.Stolík disponuje otvoreným úložným priestorom.Konferenčný stolík je súčasťou elegantné sektorové zostavy LEONARDO.Farba:dub riviera / biela s extra vysokým leskomMateriál:laminovaná DTDRozmery:šírka: 106 cmhĺbka: 68 cmvýška: 35 cmHmotnosť:27 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| NOHY STOLA | Atypické |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| DEKOR | Dub riviera |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠÍRKA | 68 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| HĹBKA | 106 cm |
| Hmotnosť | 27000.000g |