Konferenčný stolík LAVIDA Halmar
122.50 €
Do obchodu
Konferenčný stolík LAVIDA má dosku zhotovenú z laminovanej MDF vo farbe zlatý dub.Podnož je z práškovanej ocele v čiernej farbe.Farba:zlatý dub /... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík LAVIDA má dosku zhotovenú z laminovanej MDF vo farbe zlatý dub.Podnož je z práškovanej ocele v čiernej farbe.Farba:zlatý dub / čiernaRozmery:výška: 43cmšírka: 110 cmhĺbka: 60 cmNosnosť:20 kgHmotnosť:19,5 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 19,5 kg |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| DEKOR | Dub zlatý |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 43 cm |
| Hmotnosť | 19500.000g |