Konferenčný stolík LARS NEW Tempo Kondela
146.30 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík LARS NEW je vyrobený z MDF materiálu a číreho skla vo farebnom prevedení: biela extra vysoký lesk HG / čierna extra vysoký lesk... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík LARS NEW je vyrobený z MDF materiálu a číreho skla vo farebnom prevedení: biela extra vysoký lesk HG / čierna extra vysoký lesk HG.Farba:biela / čierna / číraMateriál:MDF / číre skloRozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 60 cmvýška: 42 cmHmotnosť:22,5 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | Atypické |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 22,5 kg |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| OBSAH SETU | 1x sklenená doska |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL NÔH | MDF doska |
| VÝŠKA | 42 cm |
| HĹBKA | 100 cm |
| Hmotnosť | 22500.000g |