Konferenčný stolík LARON Tempo Kondela
104.50 €
Do obchodu
Konferenčný stolík v industriálnom štýle s názvom LARON je zaujímavý svojím prevedením, ale aj praktickým využitím. Poskytne dostatočný odkladací aj úložný... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík v industriálnom štýle s názvom LARON je zaujímavý svojím prevedením, ale aj praktickým využitím. Poskytne dostatočný odkladací aj úložný priestor.
Pevná konštrukcia z kovu v čiernej farbe a doska s policou v prevedení svetlého dubu pôsobí nadčasovo
Stolík môžete využiť aj ako príručný stolík, prípadne ho umiestnite samostatne do priestoru ako odkladací stolík. Svojim prevedením ideálne zapadne aj do menších priestorov.
Farba:dub svetlý / čierna
Materiál:kov / MDF
Rozmery:šírka: 110 cmhĺbka: 60 cmvýška: 45 cm
hrúbka konštrukcie: 2,1 cmhrúbka dosky: 1,5 cm
Nosnosť:25 kg
Hmotnosť:22 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| HMOTNOSŤ | 22 kg |
| HRÚBKA DOSKY | 1,5 cm |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| VÝŠKA | 45 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| ŠÍRKA | 110 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| NOSNOSŤ | 25 kg |
| Hmotnosť | 22000.000g |