Konferenčný stolík LANZZI Eltap Čierna
111.70 €
Do obchodu
Stôl zo štýlovej nábytkovej kolekcie LANZZI vytvorí dokonalú zostavu v kombinácii s Vaším obľúbeným kreslom, pohovkou alebo rohovou pohovkou. Kovový rám... Celý popis
Popis
Stôl zo štýlovej nábytkovej kolekcie LANZZI vytvorí dokonalú zostavu v kombinácii s Vaším obľúbeným kreslom, pohovkou alebo rohovou pohovkou.
Kovový rám čiernej farby má elegantnú a štýlovú povrchovú úpravu. Stolík je vyrobený z laminovanej MDF dosky, ktorá poskytuje ľahko čistiteľný povrch. Na výber je z dvoch farebných variantov: čierna / dub artisan a čierna matná.
Stolík disponuje úložným priestorom pre časopisy, diaľkové ovládače alebo knihy.
Farba:čierna / zlatádub artisan / čierna
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:MDF doska / práškovo lakovaný kov
Rozmery:šírka: 60 cmhĺbka: 60 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:11,5 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Škandinávsky |
| ŠTÝL | Minimalistický |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| VYSOKÝ LESK | Áno |
| DEKOR | Dub artisan |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Čierna |
| Hmotnosť | 16000.000g |