Konferenčný stolík lamino / sklo Dekorhome Biela lesk
330.70 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík má jedinečný, organický dizajn. Jeho vysoko lesklá základňa oválneho tvaru okamžite pridá moderné nádych do vášho obývacieho... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík má jedinečný, organický dizajn. Jeho vysoko lesklá základňa oválneho tvaru okamžite pridá moderné nádych do vášho obývacieho priestoru.
Tento moderný konferenčný stolík je možné použiť vo vašej obývačke ako vhodný povrch pre vaše nápoje alebo iné predmety. Môžete tiež priniesť do vašej spálne pre použitie ako unikátny nočný stolík!
Doska stola je z kaleného skla pre bezpečnosť.
Farba:čierna / čírasivá / čírabiela / číraVýber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraná varianta nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:bezečnostní sklo / laminát s čiernym vysokým leskom
Rozmery:šírka: 115 cmhĺbka: 65 cmvýška: 40 cm
hrúbka dosky: 0,8 cm
Hmotnosť:25,3 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Priehľadná |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Nočný |
| HRÚBKA DOSKY | 0,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | Sklolaminát |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| HMOTNOSŤ | 25,3 kg |
| HĹBKA | 65 cm |
| ŠÍRKA | 115 cm |
| MATERIÁL | Lamino |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela lesk |
| Hmotnosť | 25300.000g |