Konferenčný stolík LAMINO LAW-1 Halmar
137.50 €
Do obchodu
OBÝVACIA ZOSTAVA LAMINO Kolekcia nábytku LAMINO je synonymom elegancie a funkčnosti, ktorá obohatí váš interiér mimoriadne štýlovým spôsobom. Šatníková... Celý popis
Popis
OBÝVACIA ZOSTAVA LAMINO
Kolekcia nábytku LAMINO je synonymom elegancie a funkčnosti, ktorá obohatí váš interiér mimoriadne štýlovým spôsobom. Šatníková skriňa, TV stolík, konferenčný stolík, nízka komoda a vysoká komoda – každý prvok tejto série bol starostlivo navrhnutý tak, aby splnil vaše očakávania z hľadiska praktickosti i estetiky. Jedná sa o komplexné riešenie, ktoré zaistí harmóniu v každej miestnosti.
ODOLNÉ A KVALITNÉ MATERIÁLY
Nábytok série LAMINO je vyrobený z vysoko kvalitnej laminovanej dosky s teplým tónom duba craft, ktorý vyžaruje prirodzenú krásu a sa hodí do každej miestnosti. Čierne úchyty a stabilné nožičky sú vyrobené z odolného polypropylénu.
JEDINEČNÝ DIZAJN
Charakteristickým rysom série LAMINO sú dekoratívne čierne lamely na vybraných čelných dvierkach. V spojení s hrejivou farbou duba crafrt dodávajú lamely kolekcii jedinečné kúzlo a moderný šmrnc.
STOLÍK LAW-1
Nepostrádateľným prvkom série je aj konferenčný stolík LAW-1, ktorÝ ponúka dostatok úložného priestoru v podobe priestrannej vrchnej dosky a otvorenej police. Svoje využitie nájde ako v obývacej izbe, tak v pracovni.
TECHNICKÉ PARAMETRE
Farba:dub craft / čierna
Materiál:laminátová MDF / polypropylén
Rozmery:šírka: 92 cmhĺbka: 50 cmvýška: 46 cm
Nosnosť:horná doska: 20 kgpolica: 5 kg
Hmotnosť:19,2 kg
MONTÁŽ
Tovar je dodávaný v rozloženom stave v kartónovom obale. Jednoduchá montáž je možná vďaka priloženému montážnemu návodu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Elegantný |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | Polypropylén |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| NOSNOSŤ | 5 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 92 cm |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| DEKOR | Dub craft |
| HĹBKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 19,2 kg |
| POČET POLÍC | 1 |
| VÝŠKA | 46 cm |
| MATERIÁL NÔH | Polypropylen |
| Hmotnosť | 19200.000g |