Konferenčný stolík laminát / sklo Dekorhome Sivá lesk
125.70 €
Do obchodu
Tento malý konferenčný stolík má nádherný design, ktorý zvýši atraktivitu vášho priestoru. Unikátna základňa v tvare kvapky vody s lesklým bielym povrchom... Celý popis
Popis
Tento malý konferenčný stolík má nádherný design, ktorý zvýši atraktivitu vášho priestoru. Unikátna základňa v tvare kvapky vody s lesklým bielym povrchom dodáva stolíku elegantný vzhľad.
Je skvelé ho umiestniť vedľa pohovky v obývacej izbe, alebo môže byť používaný vo vašej spálni kvôli pohodlnému povrchu na ktorý môžete pokladať svoje nápoje alebo iné potrebné veci, ktoré potrebujete v dosahu ruky. Doska stola je z kaleného skla pre vašu bezpečnosť.
Farba:čierna / čírasivá / čírabiela / číra
Výber farby zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:bezečnostné sklo / laminát s vysokým leskom
Rozmery:priemer: 42 cmvýška: 55 cm
hrúbka dosky: 0,8 cm
Hmotnosť:9,3 kg
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Priehľadná |
| ŠTÝL | Moderný |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| ŠÍRKA | 42 cm |
| MATERIÁL | Sklo |
| MATERIÁL | Lamino |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 42 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 0,8 cm |
| MATERIÁL NÔH | Sklolaminát |
| HMOTNOSŤ | 9,3 kg |
| DEKOR | Vysoký lesk |
| VÝŠKA | 55 cm |
| PRIEMER | 42 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá lesk |
| Hmotnosť | 9250.000g |