Konferenčný stolík LAGOS B Signal
52.20 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík LAGOS B v modernom štýle má dosku vyrobenú z laminovanej DTD v dekore: dub. Stojí na kovovej čiernej konštrukcii. Stolík je možné... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík LAGOS B v modernom štýle má dosku vyrobenú z laminovanej DTD v dekore: dub. Stojí na kovovej čiernej konštrukcii.
Stolík je možné kombinovať s ďalšími stolíkmi LAGOS.
Farba:čierna / hnedá
Materiál:laminovaná DTD / kov
Rozmery:šírka: 53 cmhĺbka: 53 cmvýška: 30 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | Melamin |
| ŠÍRKA | 53 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL DOSKY | Melamin |
| HĹBKA | 53 cm |
| VÝŠKA | 30 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |