Konferenčný stolík LAGOS A Signal
84.80 €
Do obchodu
Moderní konferenční stolek LAGOS A v moderním stylu má desku vyrobenou z laminované DTD v dekoru: dub. Stojí na kovové černé konstrukci. Stolek je možné... Celý popis
Popis
Moderní konferenční stolek LAGOS A v moderním stylu má desku vyrobenou z laminované DTD v dekoru: dub. Stojí na kovové černé konstrukci.
Stolek je možné kombinovat s dalšími stolky LAGOS.
Barva: černá / hnědá
Materiál: laminovaná DTD / kov
Rozměry: šířka: 100 cmhloubka: 60 cmvýška: 39 cm
Dodáváno v demontu.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| DEKOR | Dub |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL | Melamin |
| VÝŠKA | 39 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL DOSKY | Melamin |
| HĹBKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 15000.000g |