Konferenčný stolík KORA samoa king Tempo Kondela Samoa king
113.00 €
Do obchodu
Sektorový systém KORA v rustikálnom štýle je vhodný na zariadenie obývacích izieb, jedální, spální alebo pracovní.Základ tvorí laminovaná drevotriesková... Celý popis
Popis
Sektorový systém KORA v rustikálnom štýle je vhodný na zariadenie obývacích izieb, jedální, spální alebo pracovní.Základ tvorí laminovaná drevotriesková doska, ozdobné lišty sú z MDF. Úchytky sú vyrobené z kovu. Zaujímavé sú aj nohy, ktoré nábytku zaisťujú stabilitu.Konferenčný stolík disponuje policou.Farba:sosna andersensamoa kingVýber farby zvoľte vo variantách produktu.Materiál:laminovaná DTD / MDFRozmery:šírka: 125 cmhĺbka: 65 cmvýška: 53 cmHmotnosť:27 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Elegantný |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| HMOTNOSŤ | 27 kg |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 125 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| DEKOR | Sosna andersen |
| DEKOR | Samoa king |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HĹBKA | 65 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Samoa king |
| Hmotnosť | 27000.000g |