Konferenčný stolík KORA KL Tempo Kondela Samoa king
88.70 €
Do obchodu
Sektorový systém KORA v rustikálnom štýle je vhodný na zariadenie obývacích izieb, jedální, spální alebo pracovní. Základ tvorí laminovaná drevotriesková... Celý popis
Popis
Sektorový systém KORA v rustikálnom štýle je vhodný na zariadenie obývacích izieb, jedální, spální alebo pracovní.
Základ tvorí laminovaná drevotriesková doska, ozdobné lišty sú z MDF. Úchytky sú vyrobené z kovu. Zaujímavé sú aj nohy, ktoré nábytku zaisťujú stabilitu.
Konferenčný stolík KORA KL má zaujímavo riešené nohy a ponúka ďalší úložný priestor v podobe police.Farba:sosna andersensamoa kingVýber farby zvoľte vo variantách produktu.Materiál:DTD laminovaná / MDFRozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 80 cmvýška: 53 cmHmotnosť:25 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 25 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| MATERIÁL | MDF doska |
| MATERIÁL | DTD doska |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| DEKOR | Sosna andersen |
| DEKOR | Samoa king |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HĹBKA | 80 cm |
| VÝŠKA | 53 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Samoa king |
| Hmotnosť | 25000.000g |