Konferenčný stolík KLYTIOS Dekorhome 30x30x45 cm
107.30 €
Do obchodu
Tento model konferenčných alebo odkladacích stolíkov sa skladá výhradne z šikovne zostavených teakových kusov dreva, ktoré dohromady vytvárajú hladký povrch.... Celý popis
Popis
Tento model konferenčných alebo odkladacích stolíkov sa skladá výhradne z šikovne zostavených teakových kusov dreva, ktoré dohromady vytvárajú hladký povrch. Každé poleno je inak tvarované, má odlišné farby kresby a individuálnu zrnitosť. Môžete sa teda tešiť na konferenčný stolík, ktorý v tejto podobe existuje iba raz na svete!
Nádherná štruktúra dreva teaku okamžite upúta pozornosť každého. Cez svoj jedinečný dizajn je možné konferenčný stolík ľahko kombinovať so širokou škálou štýlov a vyzerá skvele s každou pohovkou. Ak chcete, aby vaša obývacia izba vyzerala obzvlášť prirodzene, odporúčame ju skombinovať s gaučom s ľanovým alebo látkovým poťahom. Ďalšie teakové bytové doplnky sú tiež skvelým spôsobom, ako vyzdvihnúť a zdôrazniť dizajn tohto nevšedného konferenčného stolíka.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:teak
Materiál:masívne teakové drevo
Rozmery:šírka: 30 / 40 / 90 cmhĺbka: 30 / 40 / 60 cmvýška: 45 / 50 cm
Rozmer stola:30 x 30 x 45 cm40 x 40 x 45 cm90 x 60 x 50 cm
Stôl ponúkame v troch veľkostiach. Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Jednoduchý |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| TVAR | Štvorcový |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| ŠÍRKA | 30 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| VÝŠKA | 50 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 30 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| DEKOR | Teakové drevo |
| ROZMER | 30x30x45 cm |
| Hmotnosť | 38000.000g |