Konferenčný stolík KLEOPATRA Dekorhome
327.10 €
Do obchodu
Zabudnite na bežné konferenčné stolíky, ktoré sa strácajú v dave. Predstavujeme vám konferenčný stolík KLEOPATRA – majstrovské dielo, ktoré pretvára... Celý popis
Popis
Zabudnite na bežné konferenčné stolíky, ktoré sa strácajú v dave. Predstavujeme vám konferenčný stolík KLEOPATRA – majstrovské dielo, ktoré pretvára každodennú funkčnosť na umelecké dedičstvo.
Je symbolom spojenia elegancie a praktickosti. Každý pohľad na jeho jedinečnú kresbu akáciového dreva a ručne vyrobený mozaikový vzor zásuviek je ako odhalenie nového tajomstva. Prepracovaný 3D efekt čiel zásuviek je ako živý obraz, ktorý sa mení s každým pohybom svetla.
Priestranné zásuvky a otvorené priehradky poskytujú dostatok priestoru pre všetky vaše knihy, diaľkové ovládače a ďalšie nevyhnutnosti. Je teda nielen praktickým doplnkom, ale aj stelesnením útulnej atmosféry a prirodzenej krásy.
Dôležitá poznámka: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:prírodná hnedá
Materiál:masívne akáciové drevo
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 52 cmvýška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 52 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| POČET POLÍC | 2 |
| Hmotnosť | 32500.000g |