Konferenčný stolík KENZO A Signal
238.30 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík KENZO A ozvláštni každú obývaciu izbu a vytvorí z nej zámocké prostredie. Stolík má konštrukciu vyrobenú z nerezovej ocele v... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík KENZO A ozvláštni každú obývaciu izbu a vytvorí z nej zámocké prostredie.
Stolík má konštrukciu vyrobenú z nerezovej ocele v zlatej farbe. Doska stola je z tvrdeného skla jantárovej farby.
Konferenčný stolík môžete kombinovať s ďalšími stolíkmi série KENZO.
Farba:zlatá / priehľadná
Materiál:nerezová oceľ / sklo
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 40 cm
Hmotnosť:23 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 23 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| FARBA | Zlatá |
| FARBA | Priehľadná |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 23000.000g |