Konferenčný stolík JENNA Halmar Biela
110.40 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík JENNA s klasickým a čistým dizajnom vrhá do akejkoľvek obývacej izby. Stolík je vyrobený z laminovaného DTD v troch farebných... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík JENNA s klasickým a čistým dizajnom vrhá do akejkoľvek obývacej izby.
Stolík je vyrobený z laminovaného DTD v troch farebných variantoch: prírodná hikora, hikora / biela a hikora / čierna. Stojí na štyroch nohách a má úložný priestor vo forme skladovacej police.
Farba:hiforhiora / bielahikora / čierna
Vyberte výber farieb v variante produktu. Ak vaša vybraná možnosť nie je vo výbere, je dočasne nedostupná.
Materiál:laminát DTD
Rozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 56 cm
Hmotnosť:30 kg
Dodané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| HMOTNOSŤ | 30 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| ŠÍRKA | 120 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL | DTD doska |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 56 cm |
| DEKOR | Hikora |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 30000.000g |