Konferenčný stolík JACKSONA Halmar
80.60 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík JACKSONA ponúka dostatočne veľkú odkladaciu plochu a zároveň praktickou policu z umelého ratanu. Stolík je vyrobený z dyhovanej MDF... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík JACKSONA ponúka dostatočne veľkú odkladaciu plochu a zároveň praktickou policu z umelého ratanu.
Stolík je vyrobený z dyhovanej MDF v dekore: dub zlatý. Stojí na štyroch oceľových nohách lakovaných čiernou farbou.
Stolík je možné kombinovať s jedálenským stolom JACKSON.
Farba:dub zlatý / čierna
Materiál:dyhovaná MDF / lakovaná oceľ / plast
Rozmery:šírka: 105 cmhĺbka: 55 cmvýška: 44 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Plast |
| MATERIÁL | MDF doska |
| DEKOR | Umelý ratan |
| DEKOR | Dub zlatý |
| VÝŠKA | 44 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 55 cm |
| POČET POLÍC | 1 |
| ŠÍRKA | 105 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |