Konferenčný stolík ISMENA Halmar
85.80 €
Do obchodu
Moderný guľatý konferenčný stolík ISMENA je zhotovený v kombinácii čiernej sklenenej dosky a nôh z práškovo lakovanej ocele v zlatej farbe.Farba:čierna /... Celý popis
Popis
Moderný guľatý konferenčný stolík ISMENA je zhotovený v kombinácii čiernej sklenenej dosky a nôh z práškovo lakovanej ocele v zlatej farbe.Farba:čierna / zlatáMateriál:sklo / lakovaná oceľRozmery:Priemer: 80 cmVýška: 41 cmNosnosť:20 kgHmotnosť:18 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 18 kg |
| HRÚBKA DOSKY | 1 cm |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| VÝŠKA | 41 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| Hmotnosť | 18000.000g |