Konferenčný stolík ISABELLE Halmar
94.40 €
Do obchodu
Okrúhly konferenčný stolík ISABELLE je vyrobený v kombinácii sklenenej dosky v imitácii čierneho mramoru a nôh z chrómovanej ocele vo farbe... Celý popis
Popis
Okrúhly konferenčný stolík ISABELLE je vyrobený v kombinácii sklenenej dosky v imitácii čierneho mramoru a nôh z chrómovanej ocele vo farbe champagne.Farba:čierny mramor / champagneMateriál:sklo / chrómovaná oceľRozmery:Priemer: 60 cmVýška: 45 cmHmotnosť:6 kgDodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| DEKOR | Mramor |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 6 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 60 cm |
| Hmotnosť | 6000.000g |