Konferenčný stolík IRIS Halmar
38.00 €
Do obchodu
Moderný konferenčný stolík IRIS je vyrobený v kombinácii skla a chrómované ocele.Horná doska je vyrobená z číreho skla. Kostra stolíka je z chrómovanej... Celý popis
Popis
Moderný konferenčný stolík IRIS je vyrobený v kombinácii skla a chrómované ocele.Horná doska je vyrobená z číreho skla. Kostra stolíka je z chrómovanej ocele.Rozmery:priemer: 50 cmvýška: 45 cmMateriál:sklo / kovHmotnosť:9 kgDodává sa v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| ŠÍRKA | 50 cm |
| HMOTNOSŤ | 9 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| SKLADACIE | Nie |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| FARBA | Priehľadná |
| HĹBKA | 50 cm |
| PRIEMER | 50 cm |
| Hmotnosť | 9000.000g |