Konferenčný stolík IOKASTE Dekorhome Sivá
219.90 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík bude skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Stôl má dosku vyrobenú z recyklovaného dreva, ktoré bolo získané zo starých rybárskych... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík bude skvelým doplnkom do vašej domácnosti.
Stôl má dosku vyrobenú z recyklovaného dreva, ktoré bolo získané zo starých rybárskych lodí. Opätovne použité drevo robí konferenčný stolík úplne jedinečným, pretože každý kúsok zaujme autentickú hrou farieb a štruktúr. Všetky stolíky bol starostlivo ručne vyrábané s najvyššou úrovňou remeselného spracovania.
Individuálna štruktúra a malé hrbolčeky v doske stola dávajú predstavu o pohnutej histórii rybárskych lodí. Recyklované drevo, ktoré má typické praskliny, zafarbenie, dierky a stopy pôvodného použitia, vytvára jedinečný kus plný charakteru a zvláštneho kúzla. Biela alebo šedá podnož stolíka s integrovaným úložným priestorom, lakovaná v industriálnom vzhľade, tvorí skvelý kontrast k vzorovanému drevu a zaisťuje mimoriadny dizajn, ktorý obohatí vaše prostredie.
Zvláštnosť: Polkruhovú základňu tvorí stará rybia kaďa, ktorá slúžila na rybolov. Starostlivo vyčistená a pripojená k stolovej doske tvorí jedinečný konferenčný stolík, ktorý je vďaka tomu skutočný unikát.
Dôležité upozornenie: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o ručný a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:bielasivá
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne recyklované drevo / kov
Rozmery:priemer: 70 cmvýška: 33 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| PRIEMER | 70 cm |
| HĹBKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| DEKOR | Recyklované drevo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Sivá |
| Hmotnosť | 14600.000g |