Konferenčný stolík IOKASTE Dekorhome Biela
454.80 €
Do obchodu
Konferenčný stolík IOKASTE bude skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Stolík je navyše praktický, disponuje množstvom úložného priestoru v podobe štyroch... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík IOKASTE bude skvelým doplnkom do vašej domácnosti. Stolík je navyše praktický, disponuje množstvom úložného priestoru v podobe štyroch šuplíkov a veľkej zásuvky, ku ktorej sa dostanete pomocou odklopenia stolovej dosky.
Stôl má dosku vyrobenú z recyklovaného dreva, ktoré bolo získané zo starých rybárskych lodí. Opätovne použité drevo robí konferenčný stolík úplne jedinečným, pretože každý kúsok zaujme autentickú hrou farieb a štruktúr. Všetky stolíky bol starostlivo ručne vyrábané s najvyššou úrovňou remeselného spracovania.
Individuálna štruktúra a malé hrbolčeky v doske stola dávajú predstavu o pohnutej histórii rybárskych lodí. Recyklované drevo, ktoré má typické praskliny, zafarbenie, dierky a stopy pôvodného použitia, vytvára jedinečný kus plný charakteru a zvláštneho kúzla. Biela alebo šedá podnož stolíka s integrovaným úložným priestorom, lakovaná v industriálnom vzhľade, tvorí skvelý kontrast k vzorovanému drevu a zaisťuje mimoriadny dizajn, ktorý obohatí vaše prostredie.
Dôležité upozornenie: Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže je každý kus nábytku úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný. Vzhľadom na to, že sa jedná o ručný a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti.
Farba:biela / hnedá (recyklované a mangovníkové drevo)hnedá (recyklované drevo)
Výber farby zvoľte vo variantách produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Materiál:masívne drevo / kov
Rozmery:šírka: 70 cmhĺbka: 70 cmvýška: 45 cm
veľká priehradka: 60 x 35 x 30 cmmalé zásuvky: 25 x 25 x 10 cm
Nosnosť:80 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ŠÍRKA | 70 cm |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| HĹBKA | 70 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| DEKOR | Recyklované drevo |
| BAREVNÁ VARIANTA | Biela |
| Hmotnosť | 32000.000g |