Konferenčný stolík INFINITY KWADRAT Halmar
195.50 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík INFINITY v tvare kocky je vyrobený z chrómovanej ocele a doska stola je vyrobená z tónovaného skla. Farba:dymové sklo /... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík INFINITY v tvare kocky je vyrobený z chrómovanej ocele a doska stola je vyrobená z tónovaného skla.
Farba:dymové sklo / strieborná
Materiál:dymové sklo / chrómovaná oceľ
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 55 cmvýška: 55 cm
Nosnosť:20 kg
Hmotnosť:13,8 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Moderný |
|---|---|
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| FARBA | Strieborná |
| FARBA | Priehľadná |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HMOTNOSŤ | 13,8 kg |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| Hmotnosť | 13800.000g |