Konferenčný stolík INFINITY 2 KWADRAT Halmar
123.50 €
Do obchodu
Dizajnový konferenčný stolík INFINITY v tvare kocky je zhotovený z práškovo lakovanej ocele. Doska stola je mramorová v sivej farbe. Farba:sivý mramor /... Celý popis
Popis
Dizajnový konferenčný stolík INFINITY v tvare kocky je zhotovený z práškovo lakovanej ocele. Doska stola je mramorová v sivej farbe.
Farba:sivý mramor / čierna
Materiál:mramor / kov
Rozmery:šírka: 55 cmhĺbka: 55 cmvýška: 55 cm
Nosnosť:20 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Sivá |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | Atypické |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| DEKOR | Mramor |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Mramor |
| ŠÍRKA | 55 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| NOSNOSŤ | 20 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| VYSOKÝ LESK | Nie |
| VÝŠKA | 55 cm |
| HĹBKA | 55 cm |
| MATERIÁL DOSKY | Mramor |
| Hmotnosť | 17500.000g |