Konferenčný stolík INFINITY 13 Tempo Kondela Jaseň bílý
143.40 €
Do obchodu
Sektorová zostava INFINITY v masívnom dizajne s prvkami maľovaného dreva a výraznou reliéfnou kresbou. Kvalitne prepracované detaily, laminovaná drevotrieska... Celý popis
Popis
Sektorová zostava INFINITY v masívnom dizajne s prvkami maľovaného dreva a výraznou reliéfnou kresbou.
Kvalitne prepracované detaily, laminovaná drevotrieska a ABS hrany garantujú dlhé roky každodenného používania.
Farebné prevedenie jaseň svetlý, jaseň tmavý alebo jaseň biely vám ponúkajú široké spektrum použitia, kombináciu a variability.
Konferenčný stolík INFINITY I-13 disponuje odkladacím priestorom vo forme dvoch políc.Farba:jaseň bielyjaseň svetlýjaseň tmavýFarbu zvoľte vo variantách produktu.Materiál:DTD laminovaná / ABS hranyRozmery:šírka: 120 cmhĺbka: 60 cmvýška: 60 cmHmotnosť:34,2 kgDodáva sa v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Elegantný |
| NOHY STOLA | 2 nohy |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| OBSAH SETU | 1x stôl |
| SKLADACIE | Nie |
| VÝŠKA | 60 cm |
| NASTAVITEĽNÁ VÝŠKA | Nie |
| ROZKLADACIA | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| MATERIÁL DOSKY | DTD doska |
| MATERIÁL NÔH | DTD doska |
| DEKOR | Jaseň svetlý |
| DEKOR | Jaseň tmavý |
| DEKOR | Jaseň biely |
| HMOTNOSŤ | 34,2 kg |
| HĹBKA | 120 cm |
| BAREVNÁ VARIANTA | Jaseň bílý |
| Hmotnosť | 34200.000g |