Konferenčný stolík INCLUDO Eltap 80x80x55 cm
279.60 €
Do obchodu
Konferenčný stolík zo série INCLUDO si zamilujete na prvý pohľad. Celá táto séria sa vyznačuje tmavo modrou farbou so zlatými a bielymi prvkami, ktoré... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík zo série INCLUDO si zamilujete na prvý pohľad. Celá táto séria sa vyznačuje tmavo modrou farbou so zlatými a bielymi prvkami, ktoré dodávajú nábytku luxusný vzhľad a vnášajú do interiéru štýlové akcenty. Stojí na drevených čiernych nohách so zlatou koncovkou.
K dispozícii sú dve varianty konferenčného stolíka, ktoré sa líšia predovšetkým rozmermi. Väčší stolík disponuje zásuvkou. Môžete si vybrať ten, ktorý najlepšie zapadne do vášho interiéru.
Farba:
modrá / biela / zlatá / čierna
Materiál:
MDF laminovaná / kov
Rozmery:
šírka: 60 / 80 cm
hĺbka: 40 / 80 cm
výška: 55 cm
Výber rozmeru zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
výška nožičiek: 15 cm
Hmotnosť:
11 / 15 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Čierna |
| FARBA | Modrá |
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| HMOTNOSŤ | 15 kg |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Nočný |
| HĹBKA | 40 cm |
| HĹBKA | 60 cm |
| VÝŠKA | 55 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 1 |
| VÝŠKA NOŽIČIEK | 15 cm |
| ROZMER | 80x80x55 cm |
| Hmotnosť | 15000.000g |