Konferenčný stolík IFITOS Dekorhome 41 cm
81.50 €
Do obchodu
Extravagantný konferenčný stolík v elegantnej zlatej farbe. Odklápacia doska stola slúži zároveň ako samostatný podnos. Vnútri stolíka nájdete dostatok... Celý popis
Popis
Extravagantný konferenčný stolík v elegantnej zlatej farbe. Odklápacia doska stola slúži zároveň ako samostatný podnos.
Vnútri stolíka nájdete dostatok úložného priestoru.
Farba:biela / zlatá
Materiál:kov
Rozmery veľkého stolíka:priemer: 51 cmvýška: 41 cmpriemer podnosu: 43 cm
Rozmery menšieho stolíka:priemer: 41 cmvýška: 33 cmpriemer podnosu: 37 cm
Výber priemeru stolíka zvoľte vo variante produktu. Pokiaľ Vami vybraný variant nie je vo výbere, je dočasne nedostupný.
Parametre
| FARBA | Biela |
|---|---|
| FARBA | Zlatá |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Orientálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Kov |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| ŠÍRKA | 51 cm |
| ŠÍRKA | 41 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Príručný |
| HĹBKA | 51 cm |
| HĹBKA | 41 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| VÝŠKA | 41 cm |
| VÝŠKA | 33 cm |
| PRIEMER | 41 cm |
| Hmotnosť | 6600.000g |