Konferenčný stolík IBIZA B Signal
130.20 €
Do obchodu
Elegantný konferenčný stolík IBIZA B sa bude hodiť do každej obývačky alebo do komerčných priestorov. Doska stola je vyrobená z okrúhleho tvrdeného skla s... Celý popis
Popis
Elegantný konferenčný stolík IBIZA B sa bude hodiť do každej obývačky alebo do komerčných priestorov. Doska stola je vyrobená z okrúhleho tvrdeného skla s motívom mramoru.
Konštrukcia stolíka je z kovu v striebornej farbe.
Farba:čierna / strieborná
Materiál:sklo / kov
Rozmery:šírka: 80 cmhĺbka: 80 cmvýška: 45 cm
Hmotnosť:10 kg
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Strieborná |
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| MATERIÁL DOSKY | Sklo |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Guľatý |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Sklo |
| HMOTNOSŤ | 10 kg |
| VÝŠKA | 45 cm |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 80 cm |
| PRIEMER | 80 cm |
| HĹBKA | 80 cm |
| Hmotnosť | 10000.000g |