Konferenčný stolík HYPERION Dekorhome
236.60 €
Do obchodu
Konferenčný stolík v modernom retroštýle je vyrobený z masívneho sheeshamového dreva. Ľahko ho zladíte s akýmkoľvek interiérom a vhodnými bytovými doplnkami.... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík v modernom retroštýle je vyrobený z masívneho sheeshamového dreva. Ľahko ho zladíte s akýmkoľvek interiérom a vhodnými bytovými doplnkami.
Pod doskou stola sú praktické otvorené police a dve zásuvky, kam môžete umiestniť knižky, časopisy, ovládače a ďalšie nevyhnutnosti. Stolík je možné použiť aj napríklad pod TV.
Vzhľadom na to, že sa jedná o ručnú prácu a prírodný produkt, môžu sa vyskytnúť farebné odchýlky alebo nerovnosti. Vďaka tomu je každý kus jedinečný.
Farba:sheesham
Materiál:masívne sheeshamové drevo
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 45 cmvýška: 40 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| ŠTÝL | Retro |
|---|---|
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| ŠTÝL | Elegantný |
| ŠTÝL | Art Deco |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| NOHY STOLA | 4 nohy |
| TVAR | Obdĺžnikový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Televízny |
| HĹBKA | 45 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| POČET ŠUPLÍKOV | 2 |
| Hmotnosť | 35000.000g |