Konferenčný stolík HYMEN Dekorhome
197.80 €
Do obchodu
Konferenčný stolík je vyrobený z masívneho, lakovaného agátového dreva. Nejedná sa o sériovo vyrábaný produkt, takže každý stôl je skutočne jedinečný.... Celý popis
Popis
Konferenčný stolík je vyrobený z masívneho, lakovaného agátového dreva. Nejedná sa o sériovo vyrábaný produkt, takže každý stôl je skutočne jedinečný. Rustikálny nádych šikovne podčiarkuje vynikajúce spracovanie.
Každá doska stola vyzerá inak a zaujme vzrušujúcimi tvarovanými štruktúrami hrán aj jedinečnou kresbou. Vďaka robustnému drevu je stôl odolný a stabilný. Jemné kovové nohy uberajú objem hrubej agátovej dosky a vďaka nim pôsobí stôl úžasne ľahkým dojmom.
Kombinujte s ďalším nábytkom HYMEN.
Dôležitá poznámka: Keďže je stôl ručne vyrobený, môžu sa tu vyskytovať farebné alebo rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:
hnedá / čierna
Materiál:
masívne akáciové drevo / kov
Rozmery:
šírka: 100 cm
hĺbka: 40 cm
výška: 40 cm
hrúbka dosky: 3,5 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| HMOTNOSŤ | 14 kg |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| DEKOR | Akácia |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| HRÚBKA DOSKY | 3,5 cm |
| Hmotnosť | 14000.000g |