Konferenčný stolík HYMEN Dekorhome
154.70 €
Do obchodu
Dizajnový odkladací stolík HYMEN je jedinečný vďaka svojmu originálnemu vzhľadu. Skvele sa hodí do industriálne ladených miestností. Stolík je ručne vyrábaný... Celý popis
Popis
Dizajnový odkladací stolík HYMEN je jedinečný vďaka svojmu originálnemu vzhľadu. Skvele sa hodí do industriálne ladených miestností.
Stolík je ručne vyrábaný z teakového dreva a je lakovaný v prírodnej farbe. Stojí na troch kovových tenkých nohách, ktoré dodávajú stolíku šmrnc a eleganciu.
Kombinujte s ďalším nábytkom HYMEN.
Dôležitá poznámka: Keďže je stôl ručne vyrobený, môžu sa tu vyskytovať farebné alebo rozmerové odchýlky. Kresba dreva sa môže líšiť kus od kusu, takže každý kus nábytku je úplne jedinečný. Výber kusu na dodanie je náhodný.
Farba:hnedá / čierna
Materiál:masívne teakové drevo / kov
Rozmery:šírka: 100 cmhĺbka: 40 cmvýška: 40 cm
hrúbka dosky: 4,5 cm
Dodávané v demonte.
Parametre
| FARBA | Čierna |
|---|---|
| FARBA | Hnedá |
| ŠTÝL | Retro |
| ŠTÝL | Vintage |
| ŠTÝL | Vidiecky |
| ŠTÝL | Industriálny |
| ŠTÝL | Moderný |
| ŠTÝL | Rustikálny |
| ŠTÝL | Nadčasový |
| MATERIÁL NÔH | Kov |
| NOHY STOLA | 3 nohy |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| MATERIÁL | Kov |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| VÝŠKA | 40 cm |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Nie |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| HRÚBKA DOSKY | 4,5 cm |
| HĹBKA | 40 cm |
| ŠÍRKA | 100 cm |
| DEKOR | Teakové drevo |
| HMOTNOSŤ | 16,7 kg |
| Hmotnosť | 16700.000g |