Konferenčný stolík HWC-L76
191.80 €
Do obchodu
Tento konferenčný stolík je dokonalým spoločníkom vašej obývačky zo série L76. Svojím elegantným dizajnom a vysoko kvalitným spracovaním dodá vášmu obytnému... Celý popis
Popis
Tento konferenčný stolík je dokonalým spoločníkom vašej obývačky zo série L76. Svojím elegantným dizajnom a vysoko kvalitným spracovaním dodá vášmu obytnému priestoru moderný a štýlový nádych. Zaujme svojim prírodným vzhľadom v kombinácii s kovovými akcentmi a skvele sa hodí k pohovke alebo kreslu.
Robustný rám tohto konferenčného stolíka je vyrobený z vysoko kvalitného jedľového dreva, ktoré je známe svojou odolnosťou a odolnosťou.
Farba:
prírodná hnedá / strieborná
Materiál:
masívne jedľové drevo / MDF
Rozmery:
šírka: 60 cm
hĺbka: 60 cm
výška: 28 cm
Hmotnosť:
11 kg
Dodávané zostavené.
Parametre
| ŠTÝL | Vidiecky |
|---|---|
| ŠTÝL | Industriálny |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| FARBA | Strieborná |
| TVAR | Štvorcový |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| MATERIÁL | MDF doska |
| ŠÍRKA | 60 cm |
| HMOTNOSŤ | 11 kg |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| TYP STOLA | Odkladací |
| TYP STOLA | Nočný |
| TYP STOLA | Univerzálny |
| VÝŠKA | 28 cm |
| NOHY STOLA | 1 noha |
| MATERIÁL DOSKY | MDF doska |
| HĹBKA | 60 cm |
| DEKOR | Jedľa |
| Hmotnosť | 11039.000g |