Konferenčný stolík hnedá Dekorhome
310.90 €
Do obchodu
Skrášlite svoje bývanie rustikálnym štýlom s naším konferenčným stolíkom z masívneho mangovníkového dreva. Masívne mangovník je tropické tvrdé drevo. Toto... Celý popis
Popis
Skrášlite svoje bývanie rustikálnym štýlom s naším konferenčným stolíkom z masívneho mangovníkového dreva.
Masívne mangovník je tropické tvrdé drevo. Toto drevo jednak unesie značnú váhu a jednak výborne odoláva pôsobeniu času a neopotrebováva sa. Precízne remeselné spracovanie a nádherná kresba dreva navyše jednotlivé stolíky vzájomne odlišujú, takže nenájdete dva rovnaké. Odkladací stolík s 2 priehradkami ponúka veľa úložného miesta, môžete si do neho teda prehľadne uložiť, čo potrebujete.
Dôležité upozornenie: Farby sa líši kus od kusu, každý z našich drevených stolíkov do obývačky je teda celkom jedinečný.
Farba:hnedá
Materiál:masívne mangovníkové drevo s prírodnou povrchovou úpravou / prírodný trstina
Rozmery:šírka: 90 cmhĺbka: 50 cmvýška: 35 cm
Hmotnosť:22,6 kg
Parametre
| ŠTÝL | Vintage |
|---|---|
| ŠTÝL | Moderný |
| MATERIÁL NÔH | Masívne drevo |
| NOHY STOLA | Atypické |
| MATERIÁL DOSKY | Masívne drevo |
| FARBA | Hnedá |
| MATERIÁL | Masívne drevo |
| ROZKLADACIA | Nie |
| ÚLOŽNÝ PRIESTOR | Áno |
| TYP STOLA | Konferenčný |
| ŠÍRKA | 90 cm |
| HMOTNOSŤ | 22,6 kg |
| HĹBKA | 50 cm |
| VÝŠKA | 35 cm |
| DEKOR | Mangovníkové drevo |
| Hmotnosť | 22580.000g |